TMT Group sivustot:

 
+358 3 8820 500info@tmt.fi

Kuljetuskaluston varustaja

Yhteystiedot

Suomi

TMT.Malinen Oy
Vanhatie 16
15210 LAHTI

Y-tunnus: 2567658-4

Puh. (03) 882 0500
Fax (03) 882 0550
info@tmt.fi

Huomioithan, että info@tmt.fi on yleinen sähköposti
hallintoon. Tilaukset ja myynnin tiedustelut tulee osoittaa tilauskeskuksen ja teknisen myynnin omiin sähköpostiosoitteisiin. 

avoinna arkisin 8.00 - 16.00

e-mail: etunimi.sukunimi@tmt.fi

 

Toimitusjohtaja

Keijo Malinen

Puh. (03) 882 0520

Liiketoimintajohtaja

Jari Nygård

Puh. (03) 882 05 21

Taloushallinto

Puh. (03) 882 0500

Anne Suni

Puh. (03) 882 0522

Piia Lahti

Puh. (03) 882 0523

Verkkolaskutustiedot:

Nimi: TMT. Malinen Oy 2567658-4
Verkkolaskuosoite: 003725676584
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Osto

Puh. (03) 882 0560

Ville Malinen

Puh. (03) 882 0528
Fax (03) 882 0551}

Raija Bister

Puh. (03) 882 0527
Fax (03) 882 0551

Komponenttituotanto Vuoripoika

Jaakko Lappalainen

Puh. (03) 8820 520
jaakko.lappalainen@vuoripoika.fi

 

Tilauskeskus

Valmiit tuotenumeroin varustellut ostotilaukset.

Tilauskeskuksen soittosarja
Puh. (03) 882 0530

tilaus@tmt.fi

Tarja Zeus 

Puh. (03) 882 0534

Raili Arvela

Puh. (03) 882 0532

Antti Närekorpi

Puh. (03) 882 0537
Mob. 0500 533 363

 

Tekninen myynti

Myynnin yhteydenotot, tuotannon tuotteiden tilaukset, tekninen myynti, asiakkuuteen liittyvät yhteydenotot ja tarjouspyynnöt.

myynti@tmt.fi

Kari Zeus 

Puh. (03) 882 0533
Mob. 040 755 4045

Jyri Malinen

Puh. (03) 882 0538
Mob. 044 3251 330

 

Ruotsi

Trailerkomponenter AB
Box 237
595 22 Mjölby

Y-tunnus: 556043-7443
Laskut: marie@trako.se

Toimitusosoite:
Hagalundsgatan 1
595 94 Mjölby

Puh. +46 0142 170 70
Fax +46 0142 181 42
info@trako.se

Myynti

Sakari Karinkanta

Palvelukielet: ruotsi, suomi, englanti
Tel. +46 1 421 7070
Mob. +46 7 0619 4140
sakari@trako.se

Myynti/osto:

Tomas Karlsson

tomas@trako.se

Mats Lindström

mats@trako.se

 

Viro ja Baltian maat

TMT. Malinen Baltic OÜ
Taevavärava tee 3
LEHMJA KÜLA
Rae Vald, 75306 Harjumaa

Y-tunnus: EE101795418
Laskut: tmtbaltic@tuokko.ee

Puh. +372 660 8877
info.baltic@tmt.fi

Yhteyshenkilöt:

Erkki Vari

Palvelukielet: eesti, suomi, venäjä
Puh. +372 56 505546
erkki.vari@tmt.fi

Martin Tammann

Palvelukielet: eesti, englanti
Puh. +372 566 93144
martin.tammann@tmt.fi

Anett Puieste

anett.puieste@tmt.fi